Komentar Nalića nakon utakmice protiv Rudara

Objavljeno: 11:06, 11 Mart 2024

U nedjelju je na Gradskom stadionu u Kaknju odigrana utakmica 16. kola Prve lige Federacije BiH između FK Rudar i FK Sloboda Tuzla u kojoj su izabranici Zlatana Nalića osvojili jedan bod odigravši 2:2 (1:1).

Trener Zlatan Nalić bio je zadovoljan osvojenim bodom uzimajući u obzir uslove za igru koje je ponudio Gradski stadion u Kaknju.

-S obzirom na okolnosti u kojima smo igrali, mislim da je ovo dobar rezultat. Nismo zadovoljni jednim bodom, ali kada se odigra u ovako čudnim okolnostima moramo biti zadovoljni. Imam zamjerku svom timu na prvo poluvrijeme, što je bio preduslov za drugo poluvrijeme koje je bilo kakvo ste vidjeli. To je nešto što zamjerim svojim igračima i na tome ćemo raditi u narednim danima, izjavio je Nalić nakon utakmice, te poručio da njegovu ekipu čeka još 14 utakmica do kraja prvenstva.

-Još 14 utakmica ima do kraja sezone, biće tu kikseva sa naše strane, ali i strane naših rivala na tabeli. Na kraju se sabiraju bodovi, a vjerujem da ćemo se vratiti na pobjednički kolosijek. Moramo se sada spremiti za teško gostovanje u Bihaću i odigrati dobro protiv Jedinstva kako bismo ostvarili rezultat koji nama odgovara, izjavio je šef stručnog štaba FK Sloboda Tuzla, Zlatan Nalić.