FK Sloboda i Drina Zvornik remizirali u prijateljskoj utakmici

Objavljeno: 21:15, 20 Februar 2024
article image

U prijateljskom susretu koji je odigran u Zvorniku, ekipe Drine i FK Sloboda Tuzla odigrale su neriješeno 1:1. Domaći sastav je do gola stigao u 30. minutu, kada je poslije akcije i asistencije Ilića sa petnaestak metara iskosa sa desne strane gostujuću mrežu zatresao Cmiljanović.

Deset minuta kasnije izjednačio je evrogolom Hasanović koji je šutirao sa dvadesetak metara, a lopta se od prečke odbila u gol.

Šef stručnog štaba FK Sloboda Tuzla, Zlatan Nalić danas je šansu pružio svim igračima koji su nastupili u dvije različite postave.