Remi kadeta Slobode i Radnika

Na pomoćnom terenu stadiona Tušanj u nedjelju je odigrana utakmica 32. kola Premijer omladinske lige BiH U-17 u kojoj su snage odmjerili kadeti FK “Sloboda” i FK Radnik iz Bijeljine, a desetine gledaoca na Tušnju imalo je priliku vidjeti četiri gola.

Prvi gol na utakmici pao je u 13. minuti, a strijelac je Trakić koji dovodi Slobodu u vodstvo. U nastavku utakmice bilo je nekoliko izglednih prilika, ali rezultat se nije mijenjao te se na pauzu otišlo sa rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu domaći nastavljaju dobru igru koju su naplatili u 57. minuti golom Saletovića koji je potvrdio prednost Crveno-crnih. Dva gola zaostatka gostima iz Bijeljine nije se činilo nedostižno tako da su krenuli u potragu za poravnanjem. Već u 61. minuti Dujković smanjuje na 2:1, a u 76. minuti, Jović trese mrežu Slobode i postavlja konačnih FK “Sloboda” Tuzla 2 FK “Radnik” Bijeljina 2.