POL U15: FK Sloboda 5 FK Mladost 0

Na pomoćnom terenu Stadiona Tušanj danas je odigrana utakmica 8. kola Premijer omladinske lige BiH u kategoriji  U15 između pionira FK Sloboda Tuzla i FK Mladost Doboj Kakanj.

Utakmica je u potpunosti pripala domaćim koji su od prve minute vršili pritisak na gol protovnika i već u prvom poluvremenu stovorili su zalihu od tri gola.

Sloboda je povela golom Hajdarevića već u 10. minuti, a isti igrač pogađa mrežu Mladosti u 27. i 28. minuti za vodstvo Slobode rezultatom 3:0, kojim je i završeno prvo poluvrijeme.

U nastavku utakmice, nastavljena je dominacija pionira Slobode koji do četvrtog gola dolaze u 50. minuti, a strijelac je ponovo Dženit Hajdarević.

Konačan rezultat utakmice postavljen je u 59. minuti kada Hasanović pogađa mrežu pionira FK Mladost Doboj Kakanj za ubjedljivu pobjedu Slobode rezultatom 5:0.