POL U-17: FK Sloboda Tuzla 5 NK GOŠK Gabela 0

Kadeti FK Sloboda Tuzla danas su na pomoćnom terenu stadiona Tušanj pobijedili kadete NK GOŠK sa rezultatom 5:0 (1:0), u okviru 18. kola Premijer omladinske lige BiH U-17.

Domaći su dobro otvorili utamicu i već u 4. minuti utakmice preko Muratovića dolaze do vodstva. U nastavku utakmice kadeti FK Sloboda su nizali šanse, ali rezultat se nije mijenjao te se na pauzu otišlo sa minimalnim i zasluženim vodstvom Slobode.

U drugom poluvremenu tim Gradimira Crnogroca pokazao je svoj kvalitet i do napunio mrežu NK Gošk. Igrao se 50. minut kada Kovačević iz penala potvrđuje vodstvo domaćih, a isti igrač postiže gol u 57. minuti za vodstvo Slobode rezultatom 3:0.

U listu strijelaca upisao se Trakić golom u 65. minuti, a konačan rezultat utakmice postavio je Kovačević koji  u 67. minuti svojim trećim golom na utakmici postavlja konačnih FK Sloboda 5 NK Gošk 0.