POL U-15: FK Sloboda 5 NK Čelik 1

U okviru utakmice 25. kola Premijer omladinske lige BiH U-15 Sloboda je na pomoćnom terenu stadiona Tušanj porazila pionire NK Čelik rezultatom 5:1 (3:0).

Sloboda je u vodstvo došla u 11. minuti golom Redžića, a u 19. minuti Avdić potvrđuje vodstvo domaćih i postiže gol za 2:0. Do kraja prvog dijela utakmice nekoliko desetina gledalaca na pomoćnom terenu stadiona Tušanj vidjeli su još dva gola. Igrao se 32. minut kada Sloboda preko Avdihodžića postiže treći gol za uvjerljivo vodstvo rezultatom 3:0.

Ipak, golom u 39. minuti gosti iz Zenice su uspjeli smanjiti zaostatak i rezultatski se vratiti u utakmicu. Međutim, do kraja utakmice, pioniri Slobode postigli su još dva gola i time upisali uvjerljivu pobjedu. Igrao se 42. minuti kada je Avdić iz penala povisio na 4:1, a konačnih 5:1 postavio je Avdihodžić golom u 44. minuti.

FK Sloboda Tuzla: Klapić, Požegić, Redžić, Kapetanović, Brkić, Kasumović, Ahmetović, Avdić, Hasanović, Avdihodžić, Kadrić

NK Čelik Zenica: Brka, Kovač S, Kovač T, Helja, Pašalić, Zeković, Bašić, Beganović, Sibalo, Bahtić, Selimanović