Pioniri Slobode i Radnika remizirali na Tušnju

Pioniri Slobode i Radnika iz Bijeljine danas su na pomoćnom terenu stadiona Tušanj odigrali utakmicu 32. kola Premijer omladinske lige BIH U-15 koja je završena podjelom bodova.

Utakmicu su bolje otvorili gosti koji već u 5. minuti preko Vukovića dolaze do vodstva od 0:1. Domaći su na izjednačenje čekali do 15 minute kada mrežu Radnika pogađa Kadrić. Nakon izjednačenja, Crveno-crni su nastavili nizati napade i prilike, ali ipak do kraja prvog dijela utakmice, Radnik ponovo dolazi u vodstvo nakon kontre,a strijelac je ponovo Boško Vuković koji u 33. minuti pogađa za 1:2.

U drugom poluvremenu, Sloboda je krenula po izjednačenje, a nakon pet minuta igre u nastavku, Ajdin Mujkić odličnim udarcem pogađa mrežu Radnika za 2:2 što se u konačnici ispostavio konačan rezultat utakmice 32. kola Premijer omladinske lige BiH U-15.