Pioniri Slobode poraženi od Sarajeva

U subotu je na  pomoćnom terenu stadiona Tušanj odigrana utakmica 22. kola Premijer omladinske lige BiH U-15 između FK Sloboda i FK Sarajevo koja je završena pobjedom gostujuće ekipe rezultatom 0-1 (1-0).

Prvo poluvrijeme utakmice ponudilo je nekoliko poluprilika za gol, a na odmor se otišlo sa rezultatom 0-0. Nakon pet minuta igre u nastavku, gosti iz Sarajeva preko Nezirovića dolaze do vodstva od 0-1. U nastavku utakmice, domaći su preuzeli inicijativu pokušavajući izjednačiti, ali odbrana bordo tima bila je na dužnosti te je utakmica završena pobjedom pionira FK Sarajevo.

FK Sloboda Tuzla: Klapić, Požegić,Kasumović, Kapetanović, Brkić, Mehmedović, Ahmetović, Halač, Avdić, Avdihodžić, Kadrić

FK Sarajevo: Šahinović, Atić, Sejmenović, Grgić, Erić , Ćosić, Hajdarević, Hodžić, Nezirović , Viteškić, Tarahija