Kadeti Slobode remizirali sa vršnjacima GOŠK-a

U subotu, 19. maja 2018. godine na pomoćnom terenu stadiona Tušanj odigrano je 31. kolo Premijer omladinske lige BiH U-17 u kojem su kadeti FK “Sloboda” Tuzla remizirali protiv vršanjaka NK “GOŠK” Gabela odigravši 2:2 (0:2).

Iako su domaći u utakmicu ušli kao favoriti, gosti iz Gabele priredili su veliko iznenađenje i već su u 10. minuti utakmice došli do prednosti, zahvaljući autogolom Malagića. U nastavku utakmice, uslijedio je novi šok za domaće, kada Tunjić udarcem sa oko 30 metara pogađa mrežu Hurića i dovodi GOŠK u vodstvo od 0:2.

U drugom poluvremenu, kadeti Slobode ipak uspostavalju kontrolu nad utakmicom i počinju stvarati prilike, a dobru igru naplatili su u 51. minuti kada Turkić smanjuje na 1:2.  Do kraja utakmice, Sloboda postiže i drugi gol, a igrao se 72. minut kada  Muratović pogađa mrežu GOŠK-a i postavlja konačan rezultat utakmice FK “Sloboda” Tuzla U-17 2 NK “GOŠK” Gablea 2.