Juniori Slobode poraženi od Zvijezde

Juniori Slobode poraženi su danas sa 0:2(0:2) od juniora FK “Zvijezda” 09 u okviru utakmice 19. kola Premijer omladinske lige BiH U-19 koja se odigrala na pomoćnom terenu stadiona Tušanj.

Fudbaleri Zvijezde su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu golovima Asentića koji u 18 i 35. minuti pogađa mrežu Slobode. U drugom dijelu utakmice, domaći su stvarali prilike i pokušavali doći do izjedančenje, ali odbrana Zvijezde bila je na visini zadatka čime je sačuvana prednost iz prvog poluvremena zahvaljujući kojoj je Zvijezda upisala pobjedu i prestigla Slobodu na tabeli Premijer omladinske lige BiH U-19.

FK “Sloboda” Tuzla: Glušac, Karić, Devedžić, Čičkušić, Hodžić, Omić, Maksimović, Kurtalić, Kasumović, Kovčić, Kapidžić

FK “Zvijezda 09”: Mijović, Nikolčić, Musić, Živković, Šujić, Draganić, Tojčić, Elek, Asentić, Parmaković, Dojčinović