Juniori Slobode poraženi od Željezničara

Juniori FK Sloboda Tuzla poraženi su u subotu u okviru utakmice 12. kola Premijer omladinske lige BiH U-19 od Željezničara rezultatom 4:0 (2:0). Domaći su poveli u 19. minuti preko gola Hasanovića, a isti igrač je potvrdio vodstvo Željezničara u 22. minuti utakmice.

Odlična igra Željezničara nastavila se u drugom poluvremenu, a nagrada je stigla već u 48. minuti kada Hasanović postiže treći gol za vodstvo Plavih rezultatom 3:0. Konačan rezultat utakmice postavio je Osmanović golom u 85. minuti za konačnih FK Željezničar 4 FK Sloboda 0.

Nakon 13 odigranih kola juniori Željezničara su drugoplasirani sa 28 osvojenih bodova i tri manje u odnosu na FK Sarajevo koje ima i utakmice manje. Sloboda je trećeplasirana sa 25 osvojenih bodova.

FK Željezničar: Kršić, Šehić, Beširević, Velić, Zilić, Nuhanović, Osmanović, Hasanović, Šehić, Dacić, Mujarić

FK Sloboda: Glušac, Batalević, Čičkušić, Jović, Omić, Maksimović, Pijunović, Kasumović, Karić, Devedžić, Delić.