Juniori Slobode pobijedili vršnjake iz Viteza

U okviru 5. kola Premijer lige BiH za juniore, Sloboda je u srijedu u Tuzli dočekala vršnjake iz Viteza protiv kojih su upisali pobjedu rezultatom 2:1.

Početak utakmice pripao je domaćinu koji je stvorio nekoliko poluprilika, međutim u nastavku gosti su uspijeli kontrolisat igru, ali  zahvaljujući nespretnim reakcijama u odbrani Viteza, Sloboda prvo poluvrijeme završava sa dva gola prednosti. Najprije, u 36. minuti Dino Hodžić  je iskoristio jednu nabačenu loptu da neometan na drugoj stativi savlada gostujućeg golmana za vodstvo Slobode.   Drugi pogodak pao je  u 45. minuti, kada  Omerović šutira ka golu Viteza čiji fudbaleri blokiraju njegov udarac, ali  lopta je dobila parabolu i lobovala golmana Viteza  Tomičića.

U drugom poluvremenu Vitez je pokušavao doći do pogotka, ali mreže su mirovale sve do 90. minute kada je za konačnih 2:1 mrežu domaćina pogodio Mateo Ramljak.