Lazarević: Bod je realan ishod utakmice

U subotu uvečer fudbaleri Slobode odigrali su utakmicu 2. kola BHT Premijer lige BiH protiv NK Široki Brijeg koja je završena rezultatom 2:2 (1:1) . Donosimo utiske nakon utakmice Lazarevića, Bekića i Ćorića

-Dva izuzetno kvalitetana protivnika, znali smo da će biti teško, oni su došli u prednost, a mi smo se vratili u nadoknadi. Na početku drugog poluvremena smo opet primili gol, zatim smo napravili pritisak u posljednjih pola sata, a htjenje i volja naših igrača se vratila opet u nadoknadi. Publika je mogla uživati u sjajnoj utakmici, nemamo za čim žaliti, idemo dalje, rekao je trener Slobode Mile Lazarević.

“Primili smo gol u 47. minuti kao početnici, desilo nam se da primimo gol i u 94. minuti, evidentno je da je bio pad koncentracije, ali iskreno Sloboda je napravila takav pritisak od 60 minute…Čestitke objema ekipama na odličnoj utakmici, možda je neriješeno i najrealniji rezultat”, kazao je Denis Ćorić.

U narednom, 3. kolu Premijer lige BiH, Sloboda igra na Koševu protiv FK Sarajevo.