Muminović WWin igrač utakmice

U okviru derbi utakmice 29. kola BHT Premijer lige BiH na stadionu Tušanj u subotu uvečer sastali su se FK Sloboda i Željezničar, a nakon devedeset minuta igre mreže su mirovale te je utakmica okončana rezultatom 0:0.

Jedan od najzaslužnijih što je mreža Slobode ostala netaknuta tokom cijele utakmice jeste mladi golman Slobode, Azir Muminović koji je u nekoliko navrata, sjajnim intervencijama spasio gol Slobode i na kraju svojoj ekipi koja je posljednjih dvadeset minuta utakmice igrala sa igračem manje donio vrijedan bod.

Odlična partija mladog golmana nije prošla nezapaženo kod novinara koji su sa stadiona Tušanj izvještavali o utakmici tako da su Muminovića proglasili WWIN igračom utakmice.

Azir Muminović i Emir Ribić

Nakon utakmice, mladi golman je dobio priznanje za igrača utakmice koje je uručio saradnik FK Sloboda Tuzla, Emir Ribić.