Nalić: Nespretnost u prvom dijelu utakmice koštala nas je bodova

Prazom u gostima od NK Čelik, rezultatom 2:1 (2:0) u okviru utakmice 20. kola BHT Premijer lige BiH, fudbaleri Slobode otvorili su proljetni dio sezone 2018./2019. BHT Premijer lige BiH.

Nakon utakmice, medijima se obratio šef stručnog štaba FK Sloboda Tuzla, koji smatra da je nepažnja iz prvog dijela utakmice, na kraju njegovu ekipu koštala poraza.

Mi smo imali dosta nespretan ulaz u prvi dio utakmicei to nas je koštalo tri boda. Mislim da je Čeliku pripalo to prvo poluvrijeme, dok smo u drugom bili dosta dominantni. Čelik je ovu utakmicu priveo na jedan vješt način, sa mnogo prekida tako da meni preostaje samo da čestitam, izjavio je Nalić.

Nalić je istakao da je njegova ekipa u prvom dijelu utakmice napravila propuste, ali da se to u nastavku utakmice popravilo.

– Osim tog ulaza u prvi dio utakmice, gdje smo primili nespretno dva gola, ostalim dijelom utakmice sam zadovoljan, i nadam se da ćemo bodovno uspjeti da naplatimo to u sljedećim utakmicama.