Sloboda remizirala sa gostima iz Užica

Na pomoćnom terenu stadiona Tušanj u četvrtak je odigrana međunarodna prijateljska utakmica između FK Sloboda Tuzla i FK Sloboda Užice koja je završena 1:1.

Domaći su poveli golom Husejinovića u 28. minuti koji nakon sjajnog solo prodora pogađa mrežu Mitrovića. Ipak, pet minuta kasnije Kovačević pogađa mrežu Muminovića za 1:1

U drugom poluvremenu bilo je mnogo prilika na obje strane, ali rezultat se nije mijenjao te je utakmica završena rezultatom 1:1

FK Sloboda Tuzla: Vukliš, Beganović, Ivetić, Adžem, Ignjatović, Hadžanović, Alispahić, Baraban, Pršeš, Husejnović, Vidović

FK Sloboda Užice: Mitrović, Jezdimirović, Sekulić, Vučković, Sergej, Melerović, Filipović, Lazović, Milenković, Kočijašević, Kovačević