Sloboda pobijedila u Tojšićima

Fudbaleri Slobode danas su gostovali u Tojšićima gdje su na stadionu Ada odigrali prijateljsku utakmicu protiv FK Sloga Tojšići te upisali pobjedu rezultatom 0:3.

Utakmica je bila revijalnog karaktera u sklopu obilježavanja 40 godina prijateljstva dva kluba, ali i  nova prilika za šefa stručnog štaba FK Sloboda Tuzla da priliku dadne mlađim fudbalerima te da testira ostale igrače koji su na raspolaganju, prije utakmice 17. kola kada će na Tušnju ugostiti NK Široki Brijeg.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo golove, ali u drugom poluvremenu Crveno-crni su postigli tri gola. Prvi se u listu strijelaca upisao Andrej Todorović, a isti igrač povisio je vodstvo Slobode na 0:2.

Treći gol je djelo Saše Maksimović koji je postavio konačan rezultat prijateljske utakmice u Tojšićima.