Remi kadeta Tuzla Cityja i Slobode

Kadeti FK Tuzla City i FK Sloboda Tuzli u nedjelju su u Simin Hanu na stadionu Bare odigrali  utakmicu 16. kola Premijer omladinske lige BiH U-17 koja je završena rezultatom 1:1.

Do vodstva su stigli kadeti Slobode koji u 18. minuti utakmice preko Kovačevića dolaze do gola. U nastavku utakmice igra se uglavnom odvijala na sredini terenam bez mnogo prilika pa se na pauzu otišlo sa minimalnom prednošću Crveno-crnih rezultatom 0:1.

U drugom poluvremenu domaća ekipa bolje je otvorila susret te su stvorilli nekoliko izglednih prilika za gol, ali izabranici Hasić Nermina uspjeli su sačuvati svoju mrežu. Ipak, plavo-bijeli dolaze do izjednačenja u samom finišu utakmice preko Husića koji u 79. minuti trese mrežu Mustačevića i postavlja konačan rezultat utakmice FK Tuzla City 1 FK Sloboda Tuzla 1

Tuzla City: Avdić, Redžić, Mešanović, Mehmedović, Dedić, Ahmetović, Husić, Mujkić, H Jusufović, Čabrić, Mujkanović

FK Sloboda: Mehić, Požegić, Hukić, Mehmedović, Trakić, Alić, Dizdarević, Begović, Mujčinović, Tursunović, Kovačević