POL U17: Sloboda 1 Željezničar 3

U okviru utakmice 11. kola Premijer omladinske lige BiH U-17, kadeti FK Sloboda Tuzla upisali su poraz od kadeta FK Željezničar rezultatom 1:3 (0:0).

Prvo poluvrijeme utakmice koja se igrala na pomoćnom terenu stadionu Tušanj, nije bilo golova, a početkom drugog dijela, domaći dolaze u vodstvo golom Divkovića koji u 48. minuti pogađa za 1:0. Vodstvo Crveno-crnih trajalo je samo četiri minute, nakon čega gosti dolaze do izjednačenja golom Musića.

U nastavku utakmice uslijedio je potpuni preokret u kojem Plavi postižu još dva gola i sa Tušnja nose puni plijen. Najprije je Duraković iz penala pogodio za 1:3 u 78. minuti, a konačan rezultat postavio je Šošić koji je u sudijskoj nadoknadi pogodio mrežu Slobode za pobjedu Plavih rezultatom 1:3.