Pioniri Slobode uvjerljivi u Bijeljini

Pioniri FK “Sloboda” Tuzla u subotu su na gradskom stadionu u Bijeljini igrali utakmicu 7. kola Premijer omladinske lige BiH u kojoj su sa uvjerljivih 0:3 (0:0) pobijedili domaći Radnik.

U prvom dijelu utakmice koju je pratilo nekoliko desetina gledalaca nije bilo golova, ali već u drugom dijelu izabranici Omerović Nedima pokazali su kvalitete i završili utakmicu u svoju korist.

Najprije je mrežu Jevtića zatresao Mešić u 36. minuti utakmice za vodstvo Slobode rezultatom 0:1. U nastavku utakmice Sloboda potvrđuje vodstvo golom Hasanovića u 48. minuti, a u 60. minuti svojim drugim golom na utakmici Mešić postavlja konačan rezultat utakmice FK Radnik 0 FK Sloboda 3.

FK Radnik Bijeljina: Jevtić, Maletić, Maletić, Andrić, Cvijanović, Mićić, Karać, Marić, Perković, Simić, Dakić

FK Sloboda Tuzla: Pilaković, Muhamedbegović, Redžić, Kešetović, Aličić, Suljić, Buljubašić, Tabaković, Okić, Mahmud, Hasanović