Stručni štab i igrači u posjeti kod Tarika Okanovića

Tarik Okanović bivši je fudbaler našeg kluba. Prošao je sve omladinske selekcije, a kasnije je bio i kapiten ekipe. Nedavno, zbog infarkta, završio je u bolnici.

Prvog dana Bajrama, obišli su ga strčni štab na čelu sa Admirom Smajićem i Milenkom Bošnjakovićem, kapiten ekipe Perica Ivetić i mladi bh. reprezentativac Edis Smajić.

“Jutros smo bili u bolnici u posjeti bivšem igraču našeg kluba, Tarika Okanovića. Interesovali smo se za njegovo zdravstveno stanje. U razgovoru sa ljekarima i članovima porodice dobili smo informaciju da se Tarik osjeća bolje, pri svijesti je, ali preporuka je da se sa razgovorom sa njim sačeka još nekoliko dana”, riječi su šefa struke, Milenka Bošnjakovića.

Kolektiv FK “Sloboda” našem bivšem kapitenu želi brz oporavak i izlazak iz bolnice. Želimo ga uskoro gledati na tribinama kako bodri naše igrače.