Remi pionira Slobode i Sarajeva

U subotu ja na pomoćnom terenu stadiona Tušanj odigrana utakmica 27. kola Premijer omladinske lige BiH – U15 u kojem su pioniri FK “Sloboda” Tuzla i FK Sarajevo podijelili bodove odigravši 1:1 (0:1)

Domaći su u vodstvo došli preko Kadrića koji u 23. minuti pogađa mrežu brodo tima i donosi Slobodi prednost od 1:0.  Ipak, gosti iz Sarajeva došli su do izjednačenja u 46. minuti, a strijelac je Dženit Hajdarević. Do kraja utakmice bilo je prilika na obje strane, ali nedostajala je precizna realizacija te je utakmica završena rezultatom 1:1.

FK Sloboda Tuzla: Klapić, Požegić, Redžić, Kapetanović, Brkić, Mehmedović, Kasumović, Ahmetović , Avdić, Avdihodžić, Kadrić

FK Sarajevo: Šahinović, Džafić, Mujkić, Tarahija, Sejmenović, Viteškić, Grgić, Ćosić, Nezirović, Hajdarević, Hodžić