Kadeti FK “Sloboda” poraženi od vršnjaka FK Sarajevo”

Kadeti FK “Sloboda” Tuzla poraženi su u subotu na pomoćnom terenu stadiona Tušanj u okviru utakmice 27. kola Premijer omladinske lige BiH U-17 rezultatom 1:2.

Gosti su do vodstva došli preko Nargalića  u 19. minuti utakmice te su do kraja prvog poluvremena uspjeli sačuvati svoju mrežu i otići na pauzu s jednim golom prednosti. U drugom poluvremenu, kadeti FK Sarajeva dolaze do drugog gola, nakon što je H. Beganović nespretno poslao loptu u vlastitu mrežu.

Ipak, do kraja utakmice domaći smanjuju prednost preko rezerviste Brkića koji u 66. minuti pogađa mrežu  Dizdarevića. Sloboda je do kraja utakmice pokušala doći do izjedenčenja, ali odbrana bordo tima bila je na visini zadatka te je utakmica okončana pobjedom kadeta FK Sarajevo rezultatom 1:2.

FK “Sloboda” Tuzla: Mehić, Muratović, Kavazović, Hukić, Trakić, Saletović, H. Beganović, Kadrić, Tursunović, Kovačević, Bektić

FK “Sarajevo”: Dizdarević, Nikolić, Sabljica, Hasančić, Kadrić, Konjalić, Nargalić, Jašarević, Islamović, Đokanović, Šarić