Kadeti Slobode i Čelika remizirali na Tušnju

Kadeti Slobode i Čelika podijelili su bodove nakon utakmice 25. kola Premijer omladinske lige BiH U -17 koja je završena rezultatom 1:1 (0:0).

U prvom poluvremenu utakmice koja je odigrana na pomoćnom terenu stadiona Tušanj obje ekipe su pokazale čvrstu, a nešto bolji su bili gosti koji su stvorili nekoliko izglednih prilika za gol, međutim golman Slobode bio je na visini zadatka te se na pauzu otišli sa rezultatom 0:0.

Ipak, u nastavku utakmice gosti iz Zenice dolaze u vodstvo golom Varde u 46. minuti utakmice. Nakon vodstva Čelika, domaća ekipa se probudila u potrazi za izjednačenjem. Ofanzivna igra Slobode se isplatila u 65. minuti utakmice kada Adi Alić pogađa mrežu Čelika i donosi izjednačenje.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te je utakmica završena rezultatom 1:1.

FK “Sloboda” Tuzla: Mehić, Muratović, Malagić, Kavazović, Hukić, Sejranić, Saletović, Kadrić, Tursunović, Kovačević, Osmić

NK “Čelik” Zenica: Durmo, Piljug, Seković, Smajić, Muslić, Isaković, Vardo, Čago, Jozinović, Mušinović, Hinović