Juniori Slobode remizirali sa FK Radnik

Danas je na pomoćnom terenu Stadiona Tušanj odigrana utakmica 13. kola Premijer omladinske lige BiH u kojoj su juniori FK Sloboda i FK Radnik odigrali neriješeno rezultatom 1:1 (0:0)

Utakmica je ponudila dosta akcije i borebsnosti, a u prvom dijelu utakmice nije bilo golova. U nastavku, gosti dolaze do vodstva, a strijelac je Nikola Gosapović koji u 54. minuti pogađa mrežu Slobode i dovodi svoju ekipu u vodstvo.

Nakon primljenog gola, domaći fudbaleri su preuzeli inicijativu te su igru preseleli na polovicu protivnika što se isplatilo u 72. minuti kada Amer Kasumović postiže gol izjednačenja. Do kraja utakmice, rezultat se nije mijenjao te je utakmica 13. kola U-19 Premijer omladinske lige BiH okončana podjelom bodova.

U narednom 14. kolu Premijer omladinske lige BiH U-19, FK Sloboda Tuzla gostuje u Sarajevu gdje će igrati protiv vršnjaka FK Sarajevo.